FURNITURE / Sofas / Sofa 11687539

nr 1168 7539

SOFA

Byarum, length: 155 cm, wear, damages.

Byarum, längd: 155 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 2600

Monday Mars 12 2018
at 20:46:52